Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tréninkové prostranství

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptySat Jul 19, 2014 7:59 pm

Několik špalků, cvičných figurín a spousta volného prostoru. Zde se studenti akademie učí praxi vrhání shurikenů a taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyTue Sep 16, 2014 9:08 am

Senhoshi -> Už zdálky sis všimnul nervózně přešlapujícího muže na hřišti. Brzy sis všimnul, že to je právě tvůj učitel z Akademie. Když tě zpatřil, tak se mu skoro až rozzářily oči. Okamžitě si to namířil směrem k tobě. "Senhoshi..!" Pravil dost naléhavě a levou rukou naznačil, ať si k němu pospíšíš.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyWed Sep 17, 2014 6:56 am

Senhoshi Kuroame

Jen jsem pokrčil rameny a doběhl k němu. Mistře? pozvedl jsem jedno obočí a kývl. Když jsem se rozhlédl, docela mě překvapilo, že se tu skoro nic nezměnilo. Na některých starších figurínách jsem dokonce viděl šrámy od mého meče. Tu a tam jsem si vzpomněl na ty krásné chvíle, kdy jsem ponižoval členy klanů s tím, že mají být elita a přitom valná většina za mnou zaostávala.
Ze vzpomínek mě vytrhl výraz mého mistra. Proč se tváří tak šťastně, že mě vidí? Pravda, je na mě úžasný pohled, ale...
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptySat Sep 20, 2014 2:45 am

Senhoshi -> Mistr doběhl až k tobě. Na čele se mu leskly kapičky potu. "Díky bohu že jsi tady!" Pravil a rozhlédl se po tréninkobém prostranství. Poté se na tebe opět podíval, tentokrát s vážným výrazem ve tváři. "Musíš mi pomoct, poslal jsem jednoho svého studenta během vyučování za dveře, aby se uklidnil. Takový rošťák.." Z kapsičky vytáhl fotku, kterou ti podal. Byl na ní zrzavý usměvavý chlapec, mohlo mu být tak osm let. Měl zelené oči a obličej plný malých pih. "Jenže nedal pokoj, tak jsem ho zavřel do své kanceláře, že za ním za pět minut přijdu a promluvíme si o jeho trestu...jenže našel sbírku svitků. Většina svitků je naprosto neškodná, jsou tam různé klasifikace, ale je tam jeden speciální svitek...s určitou technikou.." Na tváři měl docela vyděšený výraz. "Nemohu se teď vzdálit od zbytku studentů, potřebuji tedy abys ho našel. Často se potuluje u Hlavní brány a v parku. Potřebuji abys mi ty svitky donesl. No jeho taky samozřejmě..ber to jako takovou tajnou misi, budeš tak hodnej?" Mistr vypadal opravdu zbídačeně.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptySun Sep 21, 2014 6:59 am

Senhoshi Kuroame


Podíval jsem se na mistra a s pozvednutým obočím se zeptal na tři otázky, které teď byly krizové. Byl jsem lehce nervózní, což šlo poznat podle toho, že jsem si vlasy sčesával rukou a ne hřebenem. Dobrá sensei. Ale mohl byste mi říci pár informací? Jaká to byla technika? Jaká je pravděpodobnost, že se jí ten chlapec naučil? A co z toho budu mít já? samozřejmě jsem se při té poslední otázce široce usmál. Svitky...
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptySun Sep 21, 2014 10:22 am

Senhoshi -> Sensei se na tebe díval s poměrně překvapivým výrazem. Nečekal, že si o něco řekneš. "No, pokud si to přečetl, tak se tu techniku určitě naučil. Ten student je poměrně talentovaný. Jde o tajnou techniku, nazývá se.." Naklonil se blíže k tobě, aby se ujistil, že nikdo neposlouchá. "Oiroke no Jutsu.." Zašeptal a trošku mu zrudli tváře. "Zaplatím ti poté večeři, co ty na to?" Mrkl na tebe.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyMon Sep 22, 2014 2:32 am

Senhoshi Kuroame


Poté co jsem slyšel název techniky jsem se jen lehce ušklíbl: Jo! To zní na techniku, která zabijí po milionech. otočil jsem se a vyrazil na cestu: Spíš si jako odměnu chci přečíst ten svitek. Tohle mě opravdu zajímá! ani jsem nepočkal na odpověď a svižným tempem vyrazil.
Hlavní brána nebo park, jo? Tak kde by si asi nějaký rošťák užil víc legrace...? přemítal jsem chvíli a pak svůj běh po střechách přesměroval k parku.

--> Park
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptySun Nov 09, 2014 10:55 am

Mitsuko   > Moc lidí tu kupodivu nebylo, ale tím lépe... bude se ti snáze hledat známý tvého bratra... přichází myšlenka. Víš vůbec co hledat?
Návrat nahoru Goto down
Noemyska

Noemyska


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 10. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyMon Nov 17, 2014 9:21 am

Mitsuko Ruuobori

Z obytné čtvrti dorazila až na cvičiště. Byla celkem ráda, že tu moc lidí není. Aspoň nikdo neuvidí, jaké je to pako. Jak tak se kochala cvičištěm, docvakla ji jedna věc.
"Jak vlastně vypadá, nebo jak se jmenuje? Já se na to zapomněla zeptat. Ach jo." povzdechla si. Uskutečnila první plán, který ji napadl. Prostě začala bloudit po cvičišti a doufala, že aspoň trochu bude připomínat bráchu, a někdo si ji všimne díky tomu.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyTue Nov 18, 2014 8:03 am

Mitsuko   > Měla jsi štěstí. Klučina tak ve věku tvého bratra zrovna cvičil u terčů. Používal shunshin, mizel a objevoval se a přitom házel shurikeny ze salta, z kotoulu a dalších nepravděpodobných pozic. Když si tě všiml, tak doskočil kus od tebe a opatrně se zeptal: Hele? Nejsi náhodou mladší sestra Murasakibari Ryuuodori? Ta... Misaki, nebo něco takovýho.
Návrat nahoru Goto down
Noemyska

Noemyska


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 10. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyTue Nov 18, 2014 9:03 am

Mitsuko Ryuuobori

Naštěstí její geniální plán vyšel a někdo si ji všiml, dokonce ji i poznal, spíše měl ponětí o koho šlo. Mitsuko se na něj zadívala a kývla na něj.
"Hai, jsem mladší sestra Murasakibari. A jsem Mitsuko, moc mě těší." trochu se uklonila.
"Bude to znít nezdvořile, ale jak se jmenujete vy? To mi jaksi zapomněl říct.˛" při poslední větě ji u spánku vyrašila žilka, ale během chvilky byla pryč, jelikož se uklidnila.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyThu Nov 20, 2014 9:10 am

Mitsuko   > Chlapec se usmál: No. Byl jsem blízko. Jinak- jmenuji se Kazumi Kamikaze. Vypadáš docela ztraceně.... Hledáš něco? docela mile se usmál a prohrábl si vlasy. Měl je černé a krátké. K tomu měl hnědé oči a na sobě černé kalhoty a šedé triko s dlouhým rukávem.
Návrat nahoru Goto down
Noemyska

Noemyska


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 10. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyThu Nov 20, 2014 9:26 am

Mitsuko Ryuuobori

"Moc mě těší Kazumi-san." věnovala mu letmý úsměv.
"Vlastně hledám vás. Prý až vás najdu, mám říct, že jsem Murasakibari mladší setra požádat vás, jestli by jste mi nemohl pomoct s tréninkem. Pokud ovšem nemáte čas, pochopím to. řekla mu vše na co si vzpomněla. V duchu doufala, že řekne ano. Vážně moc chce jít trénovat.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptySun Nov 23, 2014 12:03 pm

Mitsuko   > Přišla celkem jednoduchá otázka: Co chceš trénovat?
Návrat nahoru Goto down
Noemyska

Noemyska


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 01. 10. 14

Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství EmptyTue Dec 23, 2014 10:46 pm

Mitsuko Ryuuodori

Byla ráda, že jí pomůže.
"Ráda bych se naučila lépe bojovat s katany nebo něco, abych byla rychlejší." pověděla mu, co si asi tak představuje.
"Nebo jestli vás něco napadne." dala radši na výběr. Přeci, je to slušnější.


Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréninkové prostranství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréninkové prostranství   Tréninkové prostranství Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréninkové prostranství
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prostranství u řeky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naše RPG :: Hrací místnosti :: Konoha :: Akademie-
Přejdi na: