Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Minoru Shikujiru

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyTue Sep 30, 2014 3:50 am

Minoru Shikujiru

Minoru
Jméno
Minoru Shikujiru

Přezdívka
Akumu (Je možné, že ho někdo tak nazývá i teď, ale je to spíše do budoucna)

Hodnost
Genin

Rodina
Shikujiru

Věk
14

Pohlavý
Muž


Datum narození
16.11 (Štír)

Krevní skupina
B+

Místo narození
Neznámá oblast

Současný pobyt
Konoha

Vzhled
Jeho postava měří něco okolo 165 cm a váží cca 70 kg.  Má delší modré vlasy, které mu na některých místech dosahují délkou až k pasu, nebo na hruď.  Je trošku bledší pokožky, často se ho lidé tak ptají, jestli není nemocný. Nikdy nebyl nemocný, ale jeho pokožka má prostě tuto barvu. Je to možná způsobeno tím, že nemá rád moc slunce. Vydrží na něm, ale když může, tak se mu vyhýbá. Dále jsou zde jeho oči. Jeho oči mají takovou zvláštní barvu, Jsou takové tmavě žluté až hnědé a vypadají do jisté míry trošku agresivněji. Avšak má vidět jenom jedno oko. To druhé má skryté pod obvazem a neukazuje ho. Pro jeho tvář je typický takový zvláštní úsměv, který se naučil už celkem malý. Některé děti děsil a dokonce i dospělé, protože z toho úsměvu nešlo vyčíst, co má v plánu. Často ten úsměv byl považován za úsměv magora, nebo takový psycho-maniak. Jeho tělo je celkem svalnaté, protože si musel projít základním tréninkem. Dokonce i každý den cvičí, aby zůstal v kondici, ale není stavěn moc na taijutsu, i když má i určitou zbraň, se kterou se učí bojovat.
Mezi jeho typické oblečení patří jistá sestava, která se skládá z několik částí. Je to hnědá košile, která mu dosahuje až pod pas. Černé tepláky, které ho nijak neomezují v pohybu a dále klasické černé pohodlné boty. Avšak k tomu nosí i hodně svůj černý dlouhý plášť. Má délku skoro až na zem a límce mu zakrývá krk. Na zádech má i kapuci. Používá ji proti slunku, ale i proti dešti. Ten plášť může v klidu zapnout a stále ho  neomezuje v pohybu.
Vzhled:

Vybavení
Vlastní klasickou výbavu (což je tak 10 kunaiů, 5 shurikenů, 5 m drátu, 3 kouřové bombičky a 2 zápalné lístky). To všechno nosí v brašně u pasu, která mu nijak nevadí. Tu brašnu má schovanou pod pláštěm, takže není nijak viditelná.  
Dále tam má ještě jednu brašnu. Ta brašna zakrývá jednu část a je ze zdola děravá, kde je vidět krátká rukojeť.  Ta zbraň se nazývala Trident. Byla to netypická zbraň. On sám viděl jen tento. Ta zbraň měla vysouvací rukojeť, aby byla praktická a lépe se schovala. Ta zbraň byla velmi ostrá a z materiálu, které umí vést chakru, i když to neumí zatím ovládat. Je z velice pevného materiálu.
Jeho oblečení:

Trident:

- Povaha – Vlastnosti -
Povahově je to člověk až moc klidný, až je to děsivé. Lidi okolo něj krvácí a on se tomu i zasměje, ale ne typickým úsměvem, ale takovým spíše psycho úsměvem. Nestará se o ostatní, zajímá ho jen on sám. Nedokáže se usmívat normálně, jen tím svým způsobem. Při boji je to opravdu zvláštní člověk. Může být celý od krve, ale s ním to nehne. Bojuje dál, dokud nepadne on, nebo nepřítel, proto je připraven do toho dát víc jak 100% a navíc, je si svým bojem vždy až moc jistý, ale i tak přemýšlí víc dopředu a vždy má víc verzí, než jen jednu, ale může se stát, že se ani jedna nestane. Na nikoho se neváže, je to samotář. Jednoho nebo dva lidi by ještě dokázal tolerovat.  

Mezi jeho oblíbené věci moc věcí nepatří. Je to noc, celkově tma. Dále, i když to je divné, patří mezi jeho oblíbené zlé a hnusné sny. Ty přímo miluje. Když se v jeho snech umírá, nebo mučí. To je prostě on. Ještě pár věcí by se našlo. Například výšky. Mezi ně se rád dostává. Ať je to nějaká skála, nebo jen vysoký strom. Cítí totiž, jak by mu mohl jeden krok ukončit život. Ještě by se možná našlo pár věcí, ale ty nestojí za zmínku. Avšak je tu jedna věc. I když se to nezdá, tak jsou to knihy, co má rád. Avšak čte jenom o tom, jak ovládnout lidskou mysl a manipulovat s ní. Už se mu povedlo takhle vzít několik knih z knihovny, aby je mohl doma lépe prozkoumat.
Mezi jeho neoblíbené, jak už bylo zmíněno patří lidská společnost. Hnusí se mu to, ale dokáže v ní nějaký čas vydržet.

- Sen – Cíl -

Někdo by si řekl, že člověk jako on nemá žádné cíle, nebo sny. Opak je ale pravdou. I on měl své sny, které si chtěl splnit. Ten sen měl už jako malé děcko, ale přetrval mu. Byla to pro něj jediná známka toho, že i on byl dítě. Pár lidem se zdál ten sen absurdní, ale jemu ne. Neměl sen typu „dokázat svou existenci“ apod. Podle něj měl něco mnohem lepšího. Nechtěl nic dokazovat, ale naopak, ukázat. Chtěl ukázat, že člověk jako on existuje a chtěl se ukázat jen za pomocí síly. Chtěl, aby aspoň někteří lidi před ním poklekli, nebo ho prosili o milost.


- Fobie – Nemoci – Zranění -
Měl kdysi fobii z hadů, ale dle něj to byla zbytečná slabina. Proto se ho rozhodl zbavit a bylo mu jedno jak. Rozhodl se pro tu nejhorší metodu, co mohl. Obstaral si dost hadů, které chystal použít a posadil se mezi ně. Nikdy nezažil takový strach. Bylo to pro něj zcela nové, chtěl utéct, ale přivázal se co nejlépe mohl. Takhle tam strávil něco okolo dvou dní. Hadi si zvykli na něj a on zase na hady. Podařilo se mu rozříznout pouta a byl volný. Od té doby se už nebál hadů, o jeden strach méně, ale i tak stále někdy před hadem ucukne. Jenže s tím se naučil žít, musel. On nemá žádné zranění, i když se při prvním pohledu na něj dá tvrdit opak. Obvaz, co má přes pravé oko a trvale mu ho zakrývá, vypadá, že přišel o oko, nebo ho má jen zraněné. Pravda je ale jiná. Má svůj vlastní důvod, proč nosí tu pásku a jen tak si ji nesundává. Za poslední, co se týče nemocí. On měl vždycky štěstí, nikdy neměl žádnou vážnější nemoc. Rýmu, kašel, apod. to měl snad každý, takže to ani nemusí zmiňovat.

Rodina
Shikujiru Sayuri (matka)
Shikujiru Yoshiko (babička)
Shikujiru Toshi (otec)
Shikujiru Kou (děda)


Zajímavosti
-Jak nosí obvaz přes oko, tak nějaký sensibil může rozpoznat, že v tom oku je taková trošku jiná chakra, jako kdyby to oko mělo svojí vlastní, ta čakra je až do černé barvy-
-Nikdo neví o jeho skrýši v Konoze, kterou si našel. Nachází se v jednom starším a opuštěném domě na kraji vesnice. Často se říkávalo, že v tom domě straší-
-Trident, který nosí u sebe jen tak někomu neukazuje, spíše si ho schovává na boj, ale nikdy ho nikde nenechává-
-Někdy vyhledává nějaké lidi, které jsou sami a zkouší na ně své iluze, aby se pobavil-
-Jeho rodina pracuje v zahradnictví v Konoze, předtím cestovali všude možně-
-Otec se obává, co z něj vyroste, zatímco matka věří v to, že se polepší-
-Akumu, tak ho nazval jeden člověk a opravdu se mu to líbí, to oslovení a proto si ho osvojil (znamená to Noční můra)

Kekkei Genkai
Kekkei Genkai:

Historie
Noc černá, jako uhel, protože bylo zatmění měsíce, takže na kraj dopadla temnota. Právě tehdy se narodil Minoru do rodiny Shikujiru. Jeho rodiče byli cestovatelé, kteří cestovali všude možně.  Proto nelze říct, kde přesně se Minoru narodil, protože tehdy byli uprostřed ničeho.  Krom otce a matky, měl ještě babičku a dědu, kteří s nima necestovali, ale žily v jedné pustině, několik kilometrů od nejbližší vesnice.
Jako malého ho často nechávali u dědy a babičky, aby jeho rodiče mohli v klidu cestovat. Na místě, kde žily jeho prarodiče byli ještě další dva domy, kde byli též děti a žily tam lidé. Našel si tam i pár kamarádů.  Byli to Len a Mizuki. Často s nima chodíval ven a hráli si v lese a prožívali své dětské dny.
Děda už ho od mala učil disciplínu. Musel se naučit dělat kliky a trénovat. Právě díky tomuto získal svou fyzičku, kterou má. Jeho děda býval totiž shinobi. Minoru našel jednoho dne zajímavou knihu, ohledně genjutsu. Ihned se mu zalíbila, protože o ničem takovém nevěděl.  Ihned ho to pohltilo, ale skrýval to před dědou, protože ten si prosazoval pouze boj tělo na tělo.
Jak roky plynuli dál, tak se pokoušel učit nějaké genjutsu, ale neúspěšně.  Avšak uměl základy, to už mu bylo nějakých deset let. Tehdy se s ním začalo něco dít, začal mít noční můry a začal se trošku měnit v jinou osobnost, v trošku děsivou.  Během hezkého dne si šli hrát, jen on a Len, Mizuki zůstala doma. Hráli si ve skalách a dováděli. Minoru mu vyprávěl o svých nočních můrách, ale nebál se jich, právě naopak, smál se tomu. Len ho nazval, že je blázen a chtěl odejít, protože to poví jeho rodičům. To se mu ovšem nelíbilo a a zatarasil mu cestu. Nenechal ho projít a stále šel k němu blíž. Len ustupoval, až došel na kraj propasti. Len prosil, ať ho nechá jít, ale Minoru ho nechtěl nechat jít, chtěl si zažít jeden pocit. Natáhl ruku a strčil ho do propasti. Len zakřičel pouze „Akumu“, což se mu líbilo a sledoval, jak padá a zabil se. Sledoval to. Potom dostal šílené bolesti do oka, až se málem zhroutil. Vrátil se domů a dědovy řekl, že Len skočil ze skal, že už to zde nevydržel. A na sebe řekl, že se mu něco dostalo do oka, protože z části na to oko oslepl a od té doby ho měl zakryté obvazem.
Několik měsíců potom incidentu ho rodiče vzali do Konohy, kde se usadily v jednom domě a otevřeli si květinářství, avšak on jim nijak nepomáhal. Utíkal do knihovny, nebo se schovával a nebo byl na akademii, kam ho donutily rodiče jít.


Schopnosti
Taijutsu 2
Umí opravdu jenom základy, jako se bránit, používat zbraň apod. Jinak se nikdy asi žádné techniky s taijutsu spojené nenaučí, ale dle něj, je ani potřebovat nebude.

Ninjutsu 5
Umí lézt po stromech, držet se na vodní hladině a tak. Dále trošku zacházet se svou chakrou, to se opravdu hodí. Neplánuje nijakou elementární techniku, kterou ani mít nemůže.

Genjutsu 10
To je něco, na co se specializuje a chce umět nejlépe. Sice pak bude slabší při boji na blízko, ale co. Genjutsu jsou jeho život, jeho vášeň a je odhodlán ukázat, čeho je genjutsu schopné.

Medin 0
Nikdy se to neučil a nebo nedával pozor. Během toho spíše zkoumal jiné techniky o genjutsu.

Kekkei Genkai 10
Oko sice už má zavázané, ale své KG zatím neumí použít, ale velice se na něj těší, i když ještě neví, co bude umět.

Shunshin 3
Něco málo umí, ale není to žádná sláva, ale i tak je za to rád.

Jutsu list
E
-Všechny z akademie-

D
Kasumi Jūsha no Jutsu :

Magen:


Chakra

145


Naposledy upravil Dawn de Diablo dne Fri Oct 03, 2014 7:41 am, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto

Akimoto_Makoto


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyTue Sep 30, 2014 6:57 am

Postava se mi líbí, tedy až na to KG. Jak to říct, přijde mi, že to obchází spousty technik. No krátce a jednoduše, je to příliš silné. To nemůžu schválit, zkus to nějak upravit..
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyTue Sep 30, 2014 7:24 am

Mohl by jsi to vysvětlit? Nepochopil jsme, co přesně mám upravit.
A to KG samotakové nedělá, na určité věci, co se týká KG jsou třeba extra techniky, ne KG samotné
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyTue Sep 30, 2014 8:53 am

Kekkei Genkai je v pořádku. Pročetl jsem ho a vzhledem k tomu, že Kekkei Genkai otevřeš nejdříve na 500 chakry, a to ještě jen pokud by náhodou přišli speciální okolnosti, protože schopnosti tohoto typu nevyžadují jen sílu, ale i okolnosti. Například sharingan se otevírá při psychickém vypětí apod. Chtěl bych navíc upozornit, že si Aki neuvědomuje (a ty si to snad uvědomuješ), že...

1) Cesta existence: boost na Genjutsu. Upřímně, bude to trochu vtipné, protože boosty zavedené nejsou, takže to bude jen na GM, kolik bude "stav tvých bodů" v Genjutsu po použití tohoto. Už jen proto, že to je závislé i na chakře a na síle techniky. A s tím, že budeš nacházet senseie, kteří by tě učili jedno genjutsu za druhým.
2) Michi no Supirittsu: Tohle udělalo i Sasukeho tsukuiomi. Nemám problém, ale s tím, že to nikdo neprohlédne nepočítej. Ta schopnost sama o sobě je opravdu silná, takže ji určitě nemůžeme udělat těžkou na prohlédnutí...
3) Michi no Dōbutsu: Nepočítej s tím, že budeš chodit po lese a budeš si vytvářet armádu, jako když Sněhurka zpívala po cestě k trpaslíkům. Bude potřeba určitá míra soustředění a čím víc zvířat, tím spíš budeš náchylný k tomu, že k tobě někdo doběhne a zařízne tě jako kuře, protože nebudeš schopný ovládat své tělo.
4) Michi no Oni: To vymysli. Je to zajímavé Kekkei Genkai, ale nemůžeme ho uznat, pokud se pak vytasíš s "nějakou maličkostí". Opravdu chci, aby tam bylo vše... nebo nic!
5) Michi no Ningen: Nepočítej s tím, že budeš mít 1000 chakry, schytáš genjutsu od někoho s 1500 a budeš happy a ještě mu to hodíš zpátky na hlavu. To převrácení bude spíš o "machrování" na slabší oponenty. Souhlasíš?
6) Michi no Unmei: Dobře. To už je trochu moc silný, na druhou stranu- k téhle technice se dostaneš až za HODNĚ dlouho, protože to bude mít postupný charakter. Mám k téhle schopnosti výtky: Používat schopnosti- Shunshin, oční techniky či jiné techniky spjaté s tělem ANO. Ninjutsu, genjutsu apod, jen pokud je sám ovládáš. Další věc- pokud ovládáš cizí tělo, budeš své tělo vnímat velmi oslabeně a téměř nebudeš schopný obrany. 
.
.
.
Jinak, vše je postavené na genjutsu a má obdobný základ, takže já bych byl pro, ale dopiš si k té postavě to, co jsem ti teď napsal já (nebo se mě pokus přesvědčit, ale upozorňuju tě, že neprohrávám rád a už teď je to jedna jedna a já se pokouším přesvědčit Akiho) Smile

A ještě jedna maličkost na konci tohoto neuvěřitelně dlouhého proslovu. Tu KG si dej do spoileru a pořeš, aby obrázky po otevření nezdvojnásobily šířku stránky.

Vítej ve hře Smile
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyWed Oct 01, 2014 1:14 am

+Napiš si 2 techniky D do jutsu listu.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyWed Oct 01, 2014 1:55 am

Tak, hned se ozývám.
1. bod - Uvědomuju si, že tam bude záležet na GM, i sem s tím počítal, když jsem viděl, jak se dávají body do Genjutsu, takže mi to žádný problém nedělá.
2. bod - To s tou armádou mě ani nikdy nenapadlo. Přemýšlel jsem max nad 2 zvířaty najednou (i jsem to tam napsal a proč to tak je)
3. bod - Na tu cestu démona se hned podívám...musí mi něco přijít na nápad, tak snad to přijde.
4. bod - Jasné, že nepřemůže silnějšího člověka, spíše mi to šlo proti protivníkům, kteří jsou si rovni, nebo těm slabším.

KG je v spoileru a na techniky se ihned vrhnu. Obrázek zmenšen.
Díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyWed Oct 01, 2014 2:21 am

Omlouvám se za double post.
Techniky přidány + i cesta démona.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyWed Oct 01, 2014 8:59 am

Ještě trochu stáhni obrázek "Jeho oblečení" (mám strašně malej ntbk= strašně malá obrazovka. Sorry Very Happy)
Mě se postava celkem líbí. Smile Tož počkáme na vyjádření jiného GM.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyWed Oct 01, 2014 9:29 am

Jasně, není problém a obrázek zmenšen Smile
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyThu Oct 02, 2014 7:10 am

Ježiš... tady snad všichni ostatní GM (Aki... ehm... ehm...) chcípli, nebo co?! 
145 chakry a jestli se žádné jiné GM neozve do zítra do 7:00 tak schvaluji a zařazuji do hry -__-"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyThu Oct 02, 2014 10:47 am

Nevím no, mě to oko přijde neuvěřitelně předimenzované... má hrozně moc funkcí najednou, některé nemají s genjutsu mnoho společného...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 4:26 am

Mohl by jsi to lépe rozvést?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 5:23 am

Mohl. konkrétně mám celkem problém s tou poslední částí, posednutí lidí. Nemyslím si, že by to bylo zase tak OP, to ani ne... mám problém s čtením myšlenek a používání jeho technik. Konkrétně to používání technik by dávalo smysl jen kdyby jsi ty sám uměl ty techniky používat.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 7:09 am

wilhelm22 napsal:

6) Michi no Unmei: Dobře. To už je trochu moc silný, na druhou stranu- k téhle technice se dostaneš až za HODNĚ dlouho, protože to bude mít postupný charakter. Mám k téhle schopnosti výtky: Používat schopnosti- Shunshin, oční techniky či jiné techniky spjaté s tělem ANO. Ninjutsu, genjutsu apod, jen pokud je sám ovládáš. Další věc- pokud ovládáš cizí tělo, budeš své tělo vnímat velmi oslabeně a téměř nebudeš schopný obrany. 

Ano, to jsme probrali zde a já s tím souhlasím.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 7:35 am

Tak si to tam ještě i napiš, ať je to oficiální Very Happy
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 7:36 am

to, že jsme se my dva dohodli je fajn, ale bude lepší, když to bude napsané přímo v postavě, aby pak nedocházelo k omylům.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 7:42 am

Tak, už je to tam vložené v té poslední cestě. Smile
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 10:04 am

Okay
145 chakry. Začneš v ulicích konohy.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 27. 09. 14

Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru EmptyFri Oct 03, 2014 10:12 am

Děkuju Smile
A mám počkat na nějaký počáteční post od GM, nebo rovnou psát?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Minoru Shikujiru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Minoru Shikujiru   Minoru Shikujiru Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Minoru Shikujiru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naše RPG :: Naše postavy :: Shinobi z Konohy-
Přejdi na: