Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shirikatsu Kaguya

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shirikatsu Kaguya

Shirikatsu Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 10. 14

Shirikatsu Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Shirikatsu Kaguya   Shirikatsu Kaguya EmptySat Oct 11, 2014 3:00 am

Jméno a příjmení:
Shirikatsu Kaguya

Hodnost:
Genin

Věk:
11

Vzhled::

Pohlaví:
Můž

Klan:
Kaguya:


Elementy:

Fuuton

Kekkei Genkai:
Shikotsu Myaku

Sensei:
Učitel v klanu. Zabil jsem ho takže nepotřebné.

Povaha:

Potom co jsme se dozvěděl o svém klanu a jak mi všichni lhaly jsem obezřetný vůči ostatním lidem a nikomu nevěřím. Moji důvěru si musíte zasloužit. Dokážu zabíjet bez emocí a kohokoliv. Muž, žena či dítě. Je mi to jedno. Mám jen jednu emoci a to je nedůvěra. V mém obličeji málokdy zahlédnete úsměv.

Historie::

Dovednostní body:
Taijutsu – 8
Genjutsu - 1
Ninjutsu – 6
Medin - 1
Kekkei Genkai - 8
Shunsin - 6


Jutsu list:
E rank:
Všechny
D rank:
Teshi Sendan: kostěné střely
Shunshin no Jutsu: technika problesknutí

Chakra:

Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Shirikatsu Kaguya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shirikatsu Kaguya   Shirikatsu Kaguya EmptySun Oct 12, 2014 4:31 am

Okay. Je mi líto, ale klan Kaguya spadá pod mlžnou. Ať chceš nebo ne, tak klan Kaguya je klan, který ve světě Naruta byl přímo podřízen kiri a nebudeme schvalovat postavu z jiné vesnice. Chtěl bych tě upozornit, že i kdyby tomu tak nebylo, tak tvá postava hned několika parametry nezapadá do mé představy postavy, kterou bych chtěl schvalovat, mimo jiné proto, že tam máš několik chyb, např.: naše RPG je absolutně mimo časovou přímku Naruta. Žádný Madara, Hashirama a ani Kimimaro. 
Mohl bych pokračovat, ale vzhledem k tomu, že už jen koncept té postavy se neshoduje s tím, jak hrajeme, tak tě žádám o KOMPLETNÍ PŘEDĚLÁNÍ. Vím, že to není nic lehkého, ale bohužel tato postava je v současnosti neschvalitelná.
Návrat nahoru Goto down
 
Shirikatsu Kaguya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naše RPG :: Naše postavy :: Postavy ke schválení-
Přejdi na: