Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nemocnice

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 7:51 am

Nemocnice Konohy... co víc dodat?
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 7:59 am

Akashi Senju

Po dlhšej prechádzke, počas ktorej sa snažil nemyslieť na rodičov sa dostal do vysnívaného cieľa, alebo len nemocnice. Bývaval tu pomerne často, nie kvôli chorobám, ale dosť často chodil za rodičmi. Hneď ako vošiel do budovy zavítal na recepcii, na ktorej sa inokedy skoro vôbec nezastavoval. Ani sa nepozrel na osobu ktorá tam bola, a okamžite spustil. "Dobrý deň, kde nájdem Karyu Senju prosím Vás?" Opýtal sa celkom rázne, pričom sa začal obzerať po miestnosti. Uvažoval čo by jej mal povedať, lebo takéto dialógy ešte neviedol.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 8:09 am

Akashi--> Seděla tam žena, asi okolo dvaceti a něco zapisovala. Zvedla hlavu a usmála se: Jéé! Ty jsi Akashi, viď? Tvoje maminka mi o tobě dost vyprávěla. během toho co mluvila vzala nějaký soupis a začala ho pročítat. Prý máš nadání. Ale neřekli mi jaký. Nechceš mi to říct ty? Kolik, že ti vlastně je? 12? 13? Ne, počkej, já si vzpomenu... 11? No nic. Na co, že ses ptal? Promiň, bývám docela upovídaná a většina lidí sem jen přijde, že jde tam a tam, nebo kde je volný pokoj, pro pacienta s tím a tím a... je promiň, já ti vlastně nedávám moc času mluvit, ono mi dost lidí říká, že jsem upovídaná, no. Ale to přeci nejsem, ne? podívala se na tebe tázavě
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 8:21 am

Akashi Senju

Akashi, ohúrený hovorčivou dámou sa mračil pretože poriadne nechápal čo hovorí, nestíhal ju reagovať, no potom sa akosi spamätal. "To je v pohode, mám jedenásť." Povedal zamyslene, pretože potom si prehrával jej ďalšie vety ktoré zo seba vysypala, Akashi len sekavo reagoval. "Ehm, nie ste ukecaná, respektíve ešte tak zdravo." Pousmial sa aj keď  sám vedel že klame. Keď sa ho pýtala na talent, asi myslela Mokuton, čo mu prišlo celkom milé že sa spýtala. "No, mám v sebe gény predurčujúce ma na budúce využívanie Mokutonu. A prišiel som tu nájsť Karyu Senju, má tu pracovať. Ona ho má taktiež prebudený, aspoň to povedala mamina. Chcel som sa jej toho veľa spýtať." Povedal to odhodlane, avšak stále pôsobil milo.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 9:01 am

Akashi--> Žena tě celkem překvapila tím, že začala přemýšlet. Karya je doktorka na infekčním. Jděte po rudých šipkách, ukázala na nějakou orientační tabuli, naštěstí přehlednou. a řekněte na příjimacím, že chcete Karyu. Ale nezapomeň pozdravit. A neděs se, možná ti otevřou v divných oblecích, ale pokud se jich v tu chvíli nedotkneš, tak jsi v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 9:15 am

Akashi Senju


"Super" Pomyslel si pri predstave oddelenia infekčných chorôb sa necítil dva krát bezpečne, ale slušne sa poďakoval paní na recepcii, ktorá sa mu v podstate ani nepredstavila. Nedalo sa povedať že by mu to nejako extrémne chýbalo, ale celkom ho zaujímalo meno. Išiel však po červených dverách, prechádzal miestnosti s rôznymi názvami, ktoré mu len potvrdzovali jeho odpor k liečiteľskému odvetviu. Keď došiel pred dvere ktoré boli označené zopár výhražnými tabuľami. Keď sa odvážil, konečne zaklopal, počkal na otvorenie a hneď automaticky spustil predtým ako by sa stihol vyľakať. "Dobrý deň, volám sa Akashi Senju a hľadám tu Karyu Senju. Poslala ma tu paní z informácií, alebo recepcie, alebo ako to tu voláte." Posledná časť bola skôr menšie zamyslenie, no potom len čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 9:40 am

Akashi--> Tentokrát ti otevřel muž, asi dvoumetrová hora svalů v bílém plášti. Pak se usmál a začal mluvit neuvěřitelně jemným hlasem: Zdravím Akashi. Ty jsi syn Arashiho z úrazového a intenzivní péče, že? otevřel ti dveře a ukázal na první dveře v pravo, na kterých bylo napsáno sesterna: Teď je u vedení, tak budeš muset chvíli počkat. Tak nějak sis vzpomněl, že ti tví rodiče (hlavně otec) říkali o "Velkém Sanshenovi". Velký zřízenec z infekčního se sametovým hlasem... jo, to by měl být Sanshen.
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 10:16 am

Akashi Senju


Akashi si premerial milého muža, ktorý mu bol známy. "Dobre ďakujem." Najskôr pošeptal, potom sa začal nebezpečne obzerať po okolí, hľadal hociaký náznak niečoho nebezpečného čo by ho mohlo infikovať. No potom sa pozrel ešte raz na muža. Bolo mu nepríjemné že ho tu všetci poznali, no tentokrát ho poznal aj on. V podstate tento muž vyzeral ako niekto kto by mohol byť kamarát s Arashim, aj keď to si myslel Akashi len tak povrchne. "Vy musíte byť Shanshen, však? Ocino Vás spomínal." Pošeptal.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 6:06 pm

Akashi--> Muž se usmál. Až teď sis všiml, že má jemné i rysy v obličeji. Opravdu? To je milé. usmál se chlapík, kterého prostě nešlo charakterizovat jinak, než hora. Kávu, čaj, sušenky? Něco jiného? zeptal se kolos a začal se prohrabovat nějakou skříňkou. Nikdy bych neřekl, že se o mě zmíní. Ale je milé vědět, že na mě někdy myslel s rodinou.
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyWed Sep 17, 2014 10:12 pm

Akashi 


"Čaj by bol super, Ďakujem." Pošeptal, pričom sa rozhliadal po miestnosti. Akashi si síce moc rozhovori o Shanshenovi nepamätal, ale bol celkom milý. Všeobecne mal v nemocnici pocit že je tu vítaný, no mohol byť pocit každého pacienta, až na to že on pacient nebol. Skôr to mohlo byť jeho rodičmi, v podstate aj trocha ľutoval že túto medicínsku cestu úplne zavrhol, aj keď si uvedomoval že by ho to nikdy nebavilo, bola by to pre neho asi najistejšia cestička. Potom však už nič nehovoirl a striedavo sa pozeral na dvere, pričom dúfal že sa Karyu zjaví čo najskôr.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyThu Sep 18, 2014 7:16 am

Akashi--> Sanshen ti udělal sypaný čaj. Položil ti šálek na stolek, u kterého je gauč a tři křesla. Velký muž se posadil do jednoho křesla a lehce kývl. Měla by tu být každou chv- najednou se rozrazily dveře a vešla rázným krokem žena. Sanshene? Žádné návštěvy jsem řekla. prohlásila stroze a posadila se do křesla otočená k tobě: Co chceš kluku?
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyThu Sep 18, 2014 9:10 pm

Akashi


Ako predchvíľou spomínal na samých milých ľudí, prišlo mu celkom komické ako nastúpila táto dáma. Pravdepodobne to bola Karya Senju, no jej rozhorčenie bolo oprávnené, ani Akashi by len tak niekoho nepúšťal do infekčného oddelenia. "Dobrý deň, ospravedlňujem sa. Volám sa Akashi Senju a bolo mi povedané že ste jedna z nášho klanu, ktorej sa podarilo ovládnuť Mokuton. Mám predpoklady na Mokuton, no vôbec neviem ako funguje jeho ovládnutie. Vlastne preto som prišiel za Vami, ak máte čas." Pošeptal pričom sa jej pozeral do očí, aj keď občas uhýňal pohľadom, mal z nej celkom rešpekt, aj keď to skoro z každého človeka, ktorý bol starší ako on sám.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyFri Sep 19, 2014 2:30 am

Akashi--> Podívala se na tebe celkem povrchním pohledem: No to jsi se trefil. Čas nemám. A co jsi vůbec zač? Jak se jmenujou tvoji rodiče? Sanshen si jen lehce odkašlal a když se na něj dáma otočila, řekl: Je to syn Arashiho. žena jen pokrčila rameny a s klidem broukla: Takže jejich seš. Fajn. Jestli se mnou chceš mluvit, musíš při práci. Ono se to nezdá, ale konoha má z války fůru zraněných do teď...
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyFri Sep 19, 2014 5:42 am

Akashi Senju


Cítil sa síce dosť nepríjemne, no rozhodne to nedával na javo. Len pokojne podišiel, pričom chcel povedať mená svojich rodičov, Sanshen ho však predbehol. Akashi sa teda pozrel do blba, uvažoval ako by sa mal pýtať, nechcel pôsobiť zmätene, no situácia mu moc nepomáhala. "Chcel som sa Vás opýtať ako ste sa naučili ovládať Mokuton, alebo kto Vás to naučil." Pýtal sa celkom opatrne, no potom mu hlavou prešla ešte jedna otázka. "A vôbec, nechcem znieť blbo alebo čo, ale prečo ste sa rozhodla pre medicínske zameranie aj napriek vášmu KG?" Táto otázka ho naozaj zaujímala, možno by mu pomohla objasniť jeho prístup k medicíne, aj keď tým si nebol istý.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyFri Sep 19, 2014 10:05 am

Akashi--> Žena si celkem unaveně povzdechla a pak kývla na Sanshena: Doběhni pro někoho z operačního, budeme operovat infikovanou nohu nějakým jedem z písečný. Pacient 0100 238. Kdyby se ptali, tak je to ten, co ho přivezli včera od hranic. pak se podívala na tebe. Jak jsem se to naučila? Ze svitků a od mistra. Proč lékařství? Proč jsem zanedbala dědičnou schopnost? Ale chlapče! Opravdu si myslíš, že každý shinobi má jen jedno jediné zaměření či co? Ačkoliv patřím k nejlepším léčitelům, jsem stále i celkem mocný uživatel mokutonu. celou dobu mluvila povrchně a přezíravě, jako by něco vysvětlovala pětiletému dítěti. Ano- Karya byla očividně moc milá dáma....
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyFri Sep 19, 2014 10:29 am

Akashi Senju


Akashi sa cítil dosť blbo, vzhľadom na to že ju očividne otravoval, čo už moc nechcel a preto spustil posledný krát. "Mohli by ste mi povedať kto bol Váš sensei? A kedy ste sa začali učiť ovládať Mokuton? Už pôjdem, vidím že máte dosť roboty Karya-sama." Pošeptal, pričom sa pozrel na dvere a začal uvažovať kde pôjde ďalej. Mohol už ísť za rodičmi, no pravdepodobne mu informácie od Karyi nebudú úplne stačiť. A vôbec netušil či zvitky s tajomstvom Senju budú ukryté len tak v knižnici, no vzhľadom na to že nepoznal žiadne klanové sídlo netušil kde inde by mal hľadať.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyFri Sep 19, 2014 8:22 pm

Akashi--> Karya se na tebe podívala a usmála se. Můj sensei se jmenoval Ayume Senju. A je už deset let mrtvý. Pokud vím, tak v současnosti žádný jiný uživatel mokutonu ve vesnici není. Tudíž tu ani není nikdo, kdo by tě mohl trénovat. povzdechla si a rozvalila se v křesle. Celý klan Senju čeká na další generaci vládců mokutonu, protože z té staré jsem už jenom já. Docela mě překvapuje, že v tobě ten talent objevili už v takto nízkém věku, ale to že ho objevili, ještě neznamená, že se budeš mokuton schopný naučit hned z fleku. její pohled i tón hlasu byly najednou úplně jiné. Trochu méně přezíravosti, trochu více přátelství- důkladně promíchat a servírovat čerstvé.
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyFri Sep 19, 2014 9:03 pm

Akashi Senju


"Samozrejme, ale už sa o to môžem pokúšať. S ninjutsu mám len mizerné základy, sústreďoval som sa skorej na taijutsu, a chcem byť reprezentatívny, viete." Vzhľadom na jej priateľskejší tón sa Akashi rozhodol byť príjemnejší. Z toho čo pochopil mu vyplynulo že jediná nádej na Akashiho senseia je práve ona. Celkom ho to zarazilo, netušil že s Mokutonom je to také biedne, pretože v podstate jediná osoba ktorá ho teraz ovláda stojí pred ním. "Viem, že je ešte skoro prosiť Vás o tréning, ale nemáte nejaké rady čím by som mal vôbec začať?" Opýtal sa zaujato.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptySun Sep 21, 2014 7:08 am

Akashi--> Karya se usmála. To je celkem smutné. Abys mohl ovládat mokuton, nestačí jen předpoklady Kekkei Genkai, ale potřebuješ i dobrou znalost ninjutsu. Promnula si bradu a ačkoliv se ze začátku chovala jako čarodějnice, tak ne- vousy nemá! No. Potřebuješ v sobě poznat rychlost a vytrvalost vody a sílu a odolnost kamene. Tedy... to říkal můj mistr. Jinak jde prostě o to, že bys měl trénovat někde, kde je voda i dobrá hlína. Na to, abys vyvolal stromeček z rostlé skály si budeš muset ještě hodně dlouho počkat. Víc ti toho asi neřeknu, leda bys mi šel opravdu pomoci na sál. Stačí, když vezmeš rukavice a budeš podávat nástroje. řekla a trochu sadisticky se zasmála.
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptySun Sep 21, 2014 8:13 am

Akashi Senju


"No, vlastne nemám moc vecí na práci. Tak môžem." Povedal to celkom zamyslene, pretože mu to chvíľu pripadalo ako plán jeho rodičov ako ho naviesť na medicínu, no potom sa len pousmial, mohlo to byť predsa zaujímavé. Mená nástrojov nikdy poriadne nepoznal, možno si niečo zapamätal keď to doniesli rodičia domov, no menovať by to z fleku nedokázal. Nasadil si rukavice, pričom pokročil za Karyou, a začal sa pýtať. "Vy sama budete vyučovať budúcu generáciu používateľov Mokutonu?" Opýtal sa so záujmom, pričom začal spriadať plány. Po tejto operácii mal v pláne trénovať Ninjutsu, asi chcel začať robiť rôzne veci s chakrou, ale aj to bol menší problém pretože si nebol istý či to bude ono, nechcel sa jej zrovna túto otázku pýtať pretože to by mu mohol odpovedať aj hocikto iný. "Kedy ste sa prvý krát začali venovať už samotnému tréningu Mokutonu?" Opýtal sa nakonie.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptySun Sep 21, 2014 8:41 am

Akashi--> Šli jste notnou chvíli, skrz půlku nemocnice a pak jste vešli do místností, která byla cítit kovovým zápachem krve. Karya se na tebe podívala: Dobře. Rukavice vyhoď támhle do koše, umyj si ruce aspoň po lokty a pak si támhle z přihrádky vem nový rukavice. Jinak- ne, s trochou štěstí vytrénuju tebe a zbytek generace si budeš budovat ty, protože já na to nemám čas ani náladu. A já jsem začala trénovat hned po chuninských zkouškách. podala ti Karya instrukce a začala si mýt ruce. Byl to předsál a máš pocit, že víš, jaký sál bude za těmi bílými dveřmi...
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyMon Sep 22, 2014 7:25 am

Akashi Senju




Akashi sa cítil trocha nepríjemne, nebol si ani sám istý či je to tým že ide niekomu asistovať pri operácii alebo tým že by mal trénovať niekoho z klanu. Trocha sa tohto všetkého obával, no v podstate jediné čo ho teraz trápilo bol fakt že sa musí zlepšiť on sám. "A čo sa tu vlastne ide diať?" Opýtal sa, popri tom ako si umýval ruky. Snažil sa byť čo najprecíznejší aj keď trocha nechápal týmto všetkým opatreniam, radšej sa nepýtal nič. Predstava Karye ako jeho senseiky sa mu zdala taká zvláštna, ale to môže byť aj tým že ju ešte poriadne nepozná. A okrem toho to bola ešte celkom ďaleká budúcnosť. Pozoroval Karyu, pričom sa snažil robiť všetko čo si myslel že by mal, aj keď ešte nevošiel ani do sálu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyMon Sep 22, 2014 7:49 am

Hyūga Hiroshi

Pomalým krokem jsem procházel Konohou a mířil si to do nemocnice. Pravdou bylo, že jsem tu přeci jen mohl alespoň něco udělat. A bylo to lepší, než se doma nudit. Pokud táta opravdu bude mluvit se strejdou tak dlouho, tak nemělo smysl čekat. V nemocnici mě naštěstí dobře znali, takže jsem neměl problémy vejít dovnitř. "Dobrý den... táta mě sem poslal, že byste tu pro mě snad mohli mít nějakou práci? Nebo tak něco..." řekl jsem. Brýle jsem si prstem posunul po nose.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyMon Sep 22, 2014 10:00 am

Akashi--> Karya kývla a řekla: Dobře. Jdeme odstraňovat nádor způsobený jedem. Roušku, plášť a pojď za mnou! řekla a poté, co si nasadila oba zmíněné kusy oděvu prošla do sálu. Tvých rozpaků si zřejmě nevšimla, nebo je ignorovala.


Hiroshi--> Žena u informací se na tebe jen podívala a už věděla. A ty taky. Nebyl sis jistý jejím jménem (ani tím, zda nějaké měla), ale pamatoval sis, že je nehorázně...: Hiroshi! Ahoj drahoušku! Jakpak se má tatínek? Nezlobíš ho, když tě sem posílá? On se tě zase chce na chvíli zbavit? Co jsi zase provedl? No, obvykle o tobě sice mluví celkem pochvalně, ale občas mu ujede třeba to, jak si furt hraješ s ostrými předměty. Ehm... co že jsi se ptal? ...ukecaná. A zřejmě jí vůbec netrápila skladba té poslední věty.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyMon Sep 22, 2014 10:11 am

Hyūga Hiroshi

Otočil jsem oči v sloup, což naštěstí nebylo vidět, protože jsem měl brýle. "Nezlobím... proč bych něco takového dělal? " zeptal jsem se překvapeně. Neměl jsem rád zbytečně ukecané lidi. "Jsem ninja, měl bych snad všechny svoje kunaie obrousit, abych s nimi někoho nezranil? Možná nasadit na ně gummové čepičky?" zeptal jsem se. Ale o tohle nešlo. "Můžu vám nějak pomoci?" zeptal jsem se znovu
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
Sponsored content





Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naše RPG :: Hrací místnosti :: Konoha :: Centrum-
Přejdi na: