Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nemocnice

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyMon Sep 22, 2014 10:20 am

Hiroshi--> Žena se na tebe podívala a pozvedla obočí. Dobrá. Snad jsem neřekla nic tak vážného. Ale možná bys otce uklidnil, kdybys s tím nedělal až takové skopičiny. Každopádně nevím. otevřela jakýsi rozpis a pak pokývala: Probíhá operace otráveného, operace jater a pitva. Jéééžiš to je zas rozpis na dnešek. Ani bys nevěřil, jak blbý vtipy občas doktoři mají. Každopádně jestli chceš, můžeš pomoci někde tam. Ale klepej. Ono když pitváš a pak na tebe najednou někdo promluví... no. Asi to není úplně nejlepší. Ale ty radši na pitvu nechoď. A přijde i celkově takové zvláštní, abys tu někde pomáhal. Ano, jsi shinobi, ale přeci jenom...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyMon Sep 22, 2014 10:36 am

Hyūga Hiroshi

"Tak jestli mě tu nepotřebujete, tak já půjdu jinam... mě to problémy nedělá..." řekl jsem. Uměl jsem léčit, netušil jsem, k čemu by to bylo dobrý při pitvání. Toho otrávenýho zřejmě už léčily, takže tam jsem byl taky zbytečnej. Možná nebyl špatnej nápad jít trénovat. Měl jsem spousty ostrých věcí, kterými jsem mohl házet. A trocha tréninku by nebyla vůbec od věci... a pravda byla, že ačkoliv jsem na akademii patřil k těm lepším v boji se zbraněmi, tak vždycky jsem mohl být ještě lepší
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 6:34 am

Hiroshi--> Podívala se na tebe a zapřemýšlela. Asi na 5 vteřin... No, že tě tu nepotřebujeme se říct nedá. Asi spíš naopak. U toho jedu se teď hodí každá volná ruka. A jestli jsi tak dobrý, jak o tobě občas řekne tvůj otec, tak by jsi tam opravdu mohl přinejmenším asistovat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 7:02 am

Hyūga Hiroshi

"Tak se ale rozhodněte... já rád pomůžu, ale musíte ssi ujasnit jak a kde..." začal sjem ztrácet trpělivost. Tohle to jednání bylo příšerné. Stál jsem tam a nervozně podupával nohou a čekal, co z ní vypadne. Protože jsem se nudil, tak jsem vytáhl opět kunai a zase si s ním začal točit na prstu. Tentokrát jsem ale dával pozor, aby mi neoddletěl někam daleko. Nerad bych někoho trefil... ačkoliv možná bych dostal body za vyrábění vlastních pacientů?
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 7:56 am

Hiroshi--> Najednou jsi dostal STRAŠNOU ťafku zezadu do hlavy. Kunai vyletěl z ruky a ozval se zvuk, jako když ruka v rukavici chytí baseballový míček. Děláš si srandu?! ozval se dost ostrý, ženský hlas. Něco ti napovídalo, že někdo z vedení nemocnice, ale nemohl sis zaboha vzpomenout kdo to je.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 8:06 am

Hyūga Hiroshi

"Au?" odpověděl jsem na otázku, jakmile mě někdo bacil po hlavě. "Fajn, to je naposledy, co jsem přišel pomáhat... nejdřív mě tu vyslýcháte a pak tohle?" naštval jsem se. Takhle si teda určitě nenašli mnoho přátel. Teprve pak jsem se otočil a ostře se podíval na osobu, která mě tak zbaběle praštila. Ještě pořád to štípalo... nevěděl jsem, co je její problém...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyWed Sep 24, 2014 3:31 am

Hiroshi--> Za tebou stála osoba známá jako "generál mediků". Ria Pakari, nejlepší doktor v konoze, primátorka nemocnice a vojevůdce všech léčitelských jednotek. Jen stála za tebou a v ruce držela tvůj kunai. Pozvedla obočí a zřejmě čekala na další vyjádření.
Návrat nahoru Goto down
Akashi Senju

Akashi Senju


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 13. 09. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyMon Sep 29, 2014 11:43 pm

Akashi Senju


"A.. No dobre." Povedal to dosť zaskočene, nebol si istý či je na niečo takéto pripravený, ale zároveň nevedel čo iné by mal robiť, tak sa nebránil. Chvíľu mu trvalo kým našiel plášť, ktorý by mu bol vhodný, pretože bol v strese. Potom však hneď bežal za Karyou, pričom vytrvalo schmatol rúžku. Chcelo sa mu zívnuť, no nebol si istý či je to dovolené, alebo tak niečo, pričom mohol vyzerať dosť vtipne pri pokusoch nezývať. 


Ospravedlňujem sa za neohlásenú neaktivitu, internát má zvláštny internet. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 30, 2014 12:58 am

Hyūga Hiroshi

Otočil jsem se a uviděl šéfku doktorů. Byla dobrá. Nejspíš i lepší než táta. Ale určitě neměla na mámu, ta by jí roznesla na kopytech. Neměl jsem z ní strach, táta jí znal, ona znala jeho a nejspíš i mě. "Máte něco, co patří mě... rád bych to dostal zpátky..." řekl jsem. Nevěděl jsem co blbne. Ten kunai by mi nevyletěl, kdyby mě nepraštila. A i kdyby jo, tak jsem byl v nemocnici, kde by mohli vyléčit kohokoliv, koho bych snad mohl trefit...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 30, 2014 9:16 am

Akashi--> Inu. Na muže nebyl hezký pohled. Už kolem něj byli tři doktoři a preparovali mu nohu... tedy... byla rozřízlá a jednotlivé kusy se vyřezávaly a nebo potíraly různými tinkturami. Různé druhy jedů v různých částech sečného poranění, že? zeptala se Karya a kývla ti, ať jdeš blíže. Přesně jak jste předpokládala. Bude nás tu potřeba víc. oznámil muž a naklonil se k nějakému přistroji kam s klidem zahlásil: Doktora a asistenta na sál 12!


Hiroshi--> Ria kývla, protočila kunai a podala ho rukojetí napřed. Ty jsi syn Hitoshiho? pokývala Tvůj otec je skvělý doktor. A tvoje máma... pak se zarazila a podívala se na tebe jako člověk, který zrovna řekl něco, čeho dost lituje. Z rozpaků ji vytrhla slova z reproduktoru na stěně: Doktora a asistenta na sál 12! ukecaná recepční začala hrabat ve složkách, ale Ria jen mávla rukou: Nech to být. Půjdu tam já. pak koukla na tebe: A jestli jsi stejně dobrý, jako tvoji rodiče, tak věřím, že mám i asistenta. mluvila autoritativně, ale kupodivu ne nepříjemně. Naopak, docela mile se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 30, 2014 10:57 am

Hyūga Hiroshi

Napůl jsem čekal, že se naštve a vybuchne, ale naštěstí zareagovala spíš kladně. Vzal jsem si od ní kunai a pečlivě ho schoval. "Ano, to jsem..." opověděl jsem jí. Kývnul jsem i když mluvila o tátovi, ale jakmile přišla řeč na mámu tak jsem odvrátil pohled a podíval se do země. Jen na chvíli. Hlášení mě vytrhlo. "No, určitě budu schopný pomoct..." řekl jsem a šel spolu s doktorkou. Doufal jsem, že budu dobrý doktor... po rodičích a trénink mi mohl jen pomoct...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Sep 30, 2014 7:39 pm

Hiroshi--> Ria se vydala svižným krokem skrz nemocnici a pak došla do předsálí. Základní hygiena a pomůcky, doufám, že to znáš. poznamenala Ria a začala si mýt ruce. Bylo na ní vidět, že spěchá, ale stejně tak bylo vidět, že tady je hygiena velmi důležitá.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Oct 03, 2014 7:09 am

Hyūga Hiroshi

Kývnul jsem hlavou. Nechtěl jsem odpovídat na zbytečné otázky. Pečlivě jsem si vydrhl ruce a rychle jsem se připravil. Nesnášel jsem všechny tyhle procedury i když jsem chápal, že pokud nešlo přímo o polní operace tak hygiena byla nezbytná. Prokřupal jsem si prsty, čistě jen proto, že mi přišlo, že bych měl. Zhluboka jsem se nadechl. Kontrola chakry bylo něco, co vyžadovalo stále ještě nějakou koncentraci... "Tak, připravenej..." řekl jsem jí
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Oct 03, 2014 10:15 am

Hiroshi--> Muži potírali nohu tinkturami, protijedy a tišícími prostředky a do toho vyjímali tkáň, která byla nenávratně poškozená a nemělo smysl ji léčit. Nebyl to hezký pohled. Krom tebe a Riy tam byli ještě tři doktoři a jedna doktorka se znakem klanu Senju. Dále tam byl ještě jeden asistent z klanu Senju. Karyo-sama. pozdravila celkem uctivě hlava všech mediků v konoze lehkou úklonou hlavy. Rio. pozdravila podobným způsobem i žena ze Senju klanu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Oct 10, 2014 9:19 pm

Hyūga Hiroshi

Došli jsme do sálu, kde už probíhala léčba. Na první pohled nic pěkného. Postiženému vyjímali mrtvou tkáň z nohym což vypadalo buď na nějakou ošklivou infekci, která měla čas se rozvinout, nebo na něco daleko silnějšího, možná jed. Netušil jsem, proč sem jdeme i my, muselo to být vážné, pokud chtěli více doktorů. Bez brýlí, které jsem si samozřejmě sundal než jsem vešel dovnitř jsem si připadal trochu "otevřeně" protože moje oči jasně dávali najevo, kdo jsem. "Tak, co budeme dělat?" zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptySat Oct 11, 2014 10:10 am

Hiroshi (+ Akashi?) --> Ria se na vás podívala a řekla: Budete podávat nástroje, nádoby a léčiva. Pokud nebudete vědět, tak nádoby jsou popsaný, léčiva taky a nástroje byste znát měli, když už jste tady. řekla a začala operace. Vyjímaná tkáň měla různou barvu a strukturu v různých částech řezu. Proč ten chlapík z písečné použil tak rozsáhlou kombinaci jedů? zeptala se Pakari, zatímco si nechávala od Hiroshiho podat bromovou tinkturu a Senju přendávala kousky svaloviny do nádoby, kterou držel Akashi. Zbylí doktoři aplikovali léčivá jutsu na zastavení krvácení a zabránění šíření jedu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyThu Oct 16, 2014 12:06 am

Hyūga Hiroshi

Pokrčil jsem rameny a podával jsem jim co potřebujou. Nebylo to nic těžkého. Jediné zajímavé na tom celém bylo, že to zřejmě způsobil někdo z písečné vesnice. Možná jsem měli mír, ale byl velice křehký. Neustále se proslýchalo něco o potyčkách na hranicích. Pokud ale někdo z písečné otevřene napadl někoho z našich, tak to mohlo rozpoutat další boje. A ty si asi přál jen málokdo, já rozhodně ne. Nechtěl jsem se moc vyptávat, protože se doktoři museli soustředit...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyFri Oct 17, 2014 7:35 am

Hiroshi--> Ria jen pokrčila rameny a zvedla ruku. Ostatní doktoři se zarazili. Amputovat? zeptala se s ledovým klidem Karya. Ne. Jed se začal i přes inhibitory a detoxikační látky dostávat do zbytku těla. Teď... už mu můžeme jen zkrátit trápení. řekla a ukázala na tebe. Chlapče. Dones injekci s nápisem PIM, prosím... všichni doktoři se začali odvracet. Karya jen svěsila hlavu a zatla pěsti. Ria se dívala na umírajícího a měla ruku nataženou k tobě. Na chvíli byli všichni absolutně nehybní.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptySun Oct 26, 2014 8:02 am

Hyūga Hiroshi

To musel bejt sakra hnusnej jed, když se s ním nedalo už vůbec nic dělat. Otočil jsem se a prohrábl šuplík. Zkontroloval jsem si, zda jsem našel tu správnou, raději dvakrát, ačkoliv tady se nezdálo, že bych mohl cokoliv ještě zkazit. Mlčky jsem jim injekci podal. Bylo smutný, že i se všema zkušenostma, které doktoři měli nebylo nic, co mohli udělat. Tohle pro ně určitě nebylo nic lehkýho... nikddo nechtěl ztrácet pacienty... sice mě zajímalo kdo to byl, co se stalo... a jaké z toho budou následky, ale tohle nebyla dobrá chvíle k pokládání otázek...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyTue Oct 28, 2014 8:34 pm

Hiroshi   > Vlastně se nestalo nic moc dramatického. Ria jen vzala injekci, silnou ranou ji pacientu zabodla do hrudi a vtlačila kapalinu do těla. Vzhledem k délce jehly a křupnutí hrudní kosti, to byla zřejmě látka, která se musela dostat do srdce. Pacient sebou škubl a pak už bylo slyšet jen oznámení přístrojů, že pacientovi selhaly tělesné funkce. Ria jen kývla: Jděte si umýt ruce a sundat pracovní oděv... Dvě ženy stály nad mrtvým a obě mlčely.
Návrat nahoru Goto down
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 EmptyThu Nov 13, 2014 8:04 am

Ruri   > Recepční hala byla veliká a celkem plná. U recepce seděla mladá energická žena a zrovna něco řešila s jakýmsi doktorem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naše RPG :: Hrací místnosti :: Konoha :: Centrum-
Přejdi na: