Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lázeňská čtvrť

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyFri Sep 19, 2014 10:12 am

Ačkoliv se to nezdá, ze skal u konohy vyvěrají úžasné geotermální prameny. Bohaté na minerály o teplotě mezi 37,5°C a 42,5°C. A zde vyrostly jediné lázně v konoze- Modrý drak. Okolo lázní je i několik budov, většinou sloužící personálu, ovšem najdou se i lidé, kteří u lázní bydlí z jiných důvodů.

Hiroshi--> Probudil jsi se do krásného rána a... zjistil jsi že žiješ. Nebylo co dodávat, prostě jsi žil a kdyby jsi nežil, bylo by to přinejmenším smutné.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyFri Sep 19, 2014 10:48 am

Hyūga Hiroshi

Probral jsem se do dalšího rána. Promnul jsem si oči, protože jsem neviděl vůbec nic. Cítil jsem se trochu unaveně, ale to bylo jen tím, že jsem se teď vzbudil. Ještě chvíli jsem mrkal a zíral do stropu, než jsem se konečně začal snažit vstávat. Posadil jsem se a spustil nohy z postele. Nakonec jsem konečně vstal a šel provést raní hygienu. Teprve pak jsem se pomalu vydal dolů na snídani. Měl jsem hlad. "Dobré ráno..." vykřikl jsem na celý dům.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 7:11 am

Hiroshi--> Dole seděl tvůj otec před svatostánkem a modlil se. Dělával to vždy, když ho tvá matka navštěvovala ve snech. Vždy se pak modlil za její klid na onom světě. Nebo spíš v druhé sféře bytí, protože víme, že Hyuga klan nejsou křesťané. Když jsi vykřikl, ani se nehnul, jen dál napůl klečel, napůl ležel v rituální pozici před oltářem a pak se napřímil. Dobré ráno... oh. Asi bychom si měli připravit snídani, že?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 8:04 am

Hyūga Hiroshi

Seběhl jsem dolů a podíval se na tátu. Modlil se... zase. Já jsme to nedělal, nechtěl jsem věřit, že je mrtvá. O její smrti nejsou zprávy a nikdy nebyly, třeba... někde žila. Držel jsem se stébla, ale možné bylo všechno. Radši jsem na to ale nemyslel, nebylo to něco, na co jsem chtěl poránu myslet. "No, já mám docela hlad... včera večer jsem toho moc nesnědl..." řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 8:23 am

Hiroshi--> Tvůj otec jen pokýval a vyrazil rázným krokem do kuchyně. Už večer jsem připravil rámen. Není to nic extra chutného, ani nic extra zdravého... ale aspoň něco sníš, ne? zeptal se tvůj otec a podíval se na tebe s pozvednutým obočím. Do smrti tvé maminky nikdy nevařil a doteď se to nenaučil. No... aspoň ne žádné složité recepty. Ale aspoň jste nikdy nehasili požár, nebo nevyhazovali jídlo, protože by bylo vyloženě nepoživatelné. I to je známka vaření.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 8:43 am

Hyūga Hiroshi

"Paráda..." odpověděl jsem mu lakonicky. Proti domácímu rámenu jsem vůbec nic neměl. Popravdě mi docela chutnal. Pomohl jsem tátovi všechno připravit a teprve, když přede mnou na stole stála kouřící miska, tak jsem začal mluvit. "Tak co? Máš dneska něco v plánu?" zeptal jsem se a začal foukat horké jídlo, abych ho mohl co nejdřív spořádat... měl jsem přeci jen docela hlad...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 8:52 am

Hiroshi--> Hitoshi se posadil naproti tobě a usmál se: Já? No... chce mě vidět hokage, tak se tam asi zastavím. Co ty- čerstvý genine? zeptal se a měl na tváři stejně pyšný výraz, jaký mají otcové, jejichž syn dokončil akademii, získal srdce dívky, nebo tak.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 9:17 am

Hyūga Hiroshi

"No, to sem zvědavej co ti bude chtít... " zeptal jsem se. Doufal jsem, že to nebude další přednáška o tom, jak dělám ostudu klanu tím, že se s ním nechci ztotožnit nebo tak něco. To už mě nebavilo poslouchat. Nicméně další věta mě donutila se začervenat. "No, díky. Chvíli to trvalo, ale povedlo se..." řekl jsem. Upřímně byly časy, kdy jsem si myslel, že to nezvládnu... ale nakonec to nějak vyšlo.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 9:27 am

Hiroshi--> Tvůj otec se zatvářil, jako by chtěl říci něco epického, jako: "Toho boh dá nebude, aby Hyuga akademii neudělal!", ale nakonec splaskl a řekl jen: No. Trvalo, trvalo, ale povedlo se. Já spíš doufám, že to bude nějaký proslov na toto téma, protože konoha posílá jednotky na hranice s kiri. Zřejmě se něco chystá a já údajně patřím k dobrým lékařům. A ti tam jdou také.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 9:42 am

Hyūga Hiroshi

Podíval jsem se na něj tak nějak divně. "No, zkus mu to rozmluvit... nechci abys šel někam na hranice..." řekl jsem mu. Popravdě jsme o něj měl hroznej strach. "Nebo myslíš, že pošlou nás, geniny? Jsme přece už taky ninjové! A já taky umím trochu léčit..." řekl jsem. Tak nějak bych byl radši s ním. Vždycky jsem si říkal, kdyby táta byl tehdy s mámou tak zda by to dopadlo jinak... a teď, když už jsem byl taky ninja, tak jsem mohl pomoct...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 9:52 am

Hiroshi--> Pokrčil rameny a usmál se. Jde jen o to, aby KDYBY se něco stalo, tak jsme se drželi vzadu a léčili zrněné. Takže budu daleko od fronty, která ani nemusí vzniknout. A já tam možná ani nepůjdu. tvářil se bezstarostně a hlavu naklonil lehce doprava: Jez, ať ti to nevystydne. Na tvou otázku, zda pojedeš taky ti neodpověděl. Asi nebylo potřeba. Oba jste věděli, že ačkoliv máš nějaké vlohy, stále jsi příliš slabý na delší operace...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 10:02 am

Hyūga Hiroshi

Otočil jsem oči v sloup a začal se ládovat.Velice rychle jsem do sebe dostal jídlo. "Díky, bylo to fajn." řekl jsem. Jako snídaně mi to stačilo a i když jsem proti ramen nic neměl, tak pokud měl táta odejít na misi, tak mě čekalo ramen asi každej den, protože sám jsem vařit teda moc neuměl. Snadnější bylo zajít si koupit nějaké hotové jídlo. "No a nevíš co čeká mě? Neřekli nám nic moc o tom, co s náma bude teď..." zeptal jsem se...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 10:15 am

Hiroshi--> Tvůj otec pokrčil rameny: Jdi pomáhat do nemocnice. Mají tam teď docela dost pacientů a možná bys jim mohl být nápomocen. Koneckonců... talent jsi výjimečný. usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptySun Sep 21, 2014 10:30 am

Hyūga Hiroshi

Podíval jsem se na něj tak nějak divně. "Do nemocnice? Co bych tam dělal?" zeptal jsem se. Měl jsem spíš pocit, že by mě vyhodili s tím, že jim tam překážím. Kromě toho jsem nechtěl trávit všechen svůj čas v nemocnici. Pravda, možná by to bylo dobré na trénink kontroly nad chakrou... ale stejně se mi tam nechtělo tvrdnou celé dny. "Myslím, že bych spíš měl pracovat na svojí přesnosti. Asi bych mohl bejt lepší v házení věcí..." vytáhl jsem odkudsi kunai a začal s ním točit na prstě...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyMon Sep 22, 2014 2:27 am

Hiroshi--> Tvůj otec se na tebe podíval a usmál se: Inu. Co jsem tak sledoval, tak ve vrhání hladových pohledů hned po ránu jsi expert. jeho úsměv byl důstojný a neutrální, jako by si z tebe vůbec nedělal legraci. Inu- důstojný muž, to se pozná...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyMon Sep 22, 2014 2:36 am

Hyūga Hiroshi

Pokrčil jsem jakoby lhostejně rameny. "No, to je prostě dar..." řekl jsem a podíval se zcela vážně na tátu. Asi tak na 10 vteřin, pak jsem to nevydržel a začal se hrozně smát. Bohužel mi při tom kunai vyletěl z prstu a zapíchl se do stropu. "eeh... to bylo schválně?" nadhodil jsem a trochu nervozně se zasmál. Už jsem z toho viděl nové domácí pravidlo - nepoužívat kunaie doma...
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyMon Sep 22, 2014 3:34 am

Hiroshi--> Tvůj otec se lehce zasmál taky, ale pak se zarazil při zvuku nárazu kunaie do stropu. Podíval se na tebe a poznamenal. Samozřejmě, že to bylo schválně. Ale příště, vstal, natáhl se ke stropu a vytrhl kunai miř na nějaký konkrétní terč, abych viděl nejen techniku hodu, ale i přesnost. Mimochodem- zmínil jsem se ti už, že nejlépe se takovéhle věci trénují venku? tvůj kunai ti podal a tvářil se celkem vyčítavě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyMon Sep 22, 2014 3:51 am

Hyūga Hiroshi

Vzal jsem si kunai a radši ho uklidil. "No, beru to, jako že nechceš vidět jak házím shurikeny, co?" zeptal jsem se. Podíval jsem se pak nevinně na strop, kde byla malinkatá dírka. Ta se jistě ztratí. "No, pořád lepší, než kdybych kouřil ne?" nadhodil jsem myšlenku a radši jsem vzal špinavou misku od jídla a uklidil jí ze stolu.
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
wilhelm22

wilhelm22


Poèet pøíspìvkù : 177
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyMon Sep 22, 2014 4:33 am

Hiroshi--> Tvůj otec radši nijak nekomentoval poznámku o kouření a jen poznamenal: Vzhledem k tomu, že tady ohrožuješ nás i nevinné stěny a strop, můžeš umýt nádobí. Já zajdu za hokagem a pak mi třeba můžeš předvést, jak vrháš shurikeny. Kdyžtak můžeš jít ven, já se pravděpodobně také vrátím až někdy později večer. usmál se na tebe a začal si oblékat své oblíbené několikavrstvé kimono.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 07. 14

Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť EmptyMon Sep 22, 2014 5:04 am

Hyūga Hirosh

"Neboj se, všechno bude v pořádku. " ujistil jsem ho. Nebyl absolutně žádný důvod se bát. Mohl jsem trénovat kdekoliv jinde, a venku jsem asi ohrožoval daleko míň stěn i stropů. Hned jak za tátou zapadly dveře, tak jsem se pustil do nádobí. To byla rychlovka, zase tolik ho špinavého nebylo. Pak jsem všechno nádobí pečlivé uklidil a vyběhl zpátky do pokoje. Sebral jsem si pár věcí, nasadil si brýle a vyběhnul z domu ven...

>>> Nemocnice
Návrat nahoru Goto down
http://naruto.onegoo.net
Sponsored content





Lázeňská čtvrť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázeňská čtvrť   Lázeňská čtvrť Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lázeňská čtvrť
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Obytná čtvrť
» Čtvrť klanu Uchiha
» Čtvrť klanu Senju

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naše RPG :: Hrací místnosti :: Konoha :: Podniky-
Přejdi na: